» » مشارکت 81.74 درصدی مردم شهرستان در انتخابات
فرماندار گمیشان در دومین جلسه شورای اداری شهرستان؛

مشارکت 81.74 درصدی مردم شهرستان در انتخابات

  • Like
  • 0

مشارکت 81.74 درصدی مردم شهرستان در انتخابات

فرماندار گمیشان در دومین جلسه شورای اداری شهرستان اظهار داشت: در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای شهر و روستا مردم شهرستان مشارکت 81.74 داشتند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛ "امیرشیر توماج" فرماندار گمیشان در این جلسه با تبریک ماه مبارک رمضان گفت: رمضان ماه خدا است و همه باید از فیوضات این ماه پرخیر و برکت بهره ببریم.

وی افزود: رمضان ماهی است که انسان باید خود را در این ماه خودسازی و ترمیم کند.

توماج در ادامه با اشاره به درپیش بودن رحلت امام خیمنی(ره) اذعان داشت: امام خمینی(ره) شخصیتی است که تنها به کشور ایران تعلق ندارد بلکه ایشان یک شخصیت جهانی که دنیای اسلام اعمال، اندیشه ها و تفکرات او را سرلوحه خود قرار می دهند.

نماینده عالی دولت در شهرستان اضافه کرد: مراسمات ارتحال ملکوتی امام(ره) باید به گونه ای برگزار شود تا شخصیت او به جوانان به خوبی تبیین و مشخص گردد.

فرماندار گمیشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دو انتخابات برگزار شده در 29 اردیبهشت ماه در کشور اظهار داشت: مردم ایران اسلامی بار دیگر با حضور حماسی و پرشور پایبندی خود را به ارزش های نظام ثابت کردند.

رییس ستاد انتخابات گمیشان ادامه داد: دست اندرکاران برگزاری انتخابات در شهرستان طی چند ماه فعالیت در ستاد انتخابات و رعایت کلیه اصول انتخاباتی با حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای، انتخابات سالم و قانون مندی را برگزار کردند

رییس شورای اداری گمیشان همچنین خطاب به مسئولین شهرستان گفت: مسئولین باید در قالب یک تیم واحد و بر اساس برنامه برای توسعه و پیشرفت روز منطقه تلاش کنند.

توماج خاطر نشان کرد: خدمت به مردم تاکید نظام و دولت و یک افتخار بزرگ برای همه مسئولین و خدمتگزاران است.

نماینده عالی دولت در گمیشان با اشاره به اقدامات انجام شده در طول چهار سال دولت تدبیر و امید در شهرستان گفت: اجرایی شدن طرح های اقتصادی و اشتغالزایی و همچنین عملیاتی شدن بعضی پروژه های عمرانی در سطح شهرستان که از آرزوهای دیرینه مردم منطقه بوده است گوشه ای از خدمات ارزنده دولت در شهرستان می باشد.

فرماندار گمیشان در پایان بر خدمت صادقانه، پاسخگو بودن به مردم، اطلاع رسانی اقدامات، برنامه محور بودن و عملیاتی شدن شعار سال تاکید کرد.

سخنرانی امام جمعه خواجه نفس در خصوص بهره مندی از ماه پرفیض رمضان، ارائه وظایف ستاد ارتحال امام (ره) توسط فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، گزارش مدیران راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شرکت نفت غرب استان، گزارش پیگیریهای نماینده مردم منطقه در مجلس توسط مشاور ایشان و کتابخوانی از دیگر دستورات کار این جلسه بوده است.

 

 

مشارکت 81.74 درصدی مردم شهرستان در انتخابات

 

مشارکت 81.74 درصدی مردم شهرستان در انتخابات

 

مشارکت 81.74 درصدی مردم شهرستان در انتخابات

 

مشارکت 81.74 درصدی مردم شهرستان در انتخابات

 


بازگشت


موضوع : اخبار ستاد انتخابات شهرستان ها
  • چاپ