» » هفدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان گنبد کاووس برگزار شد

هفدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان گنبد کاووس برگزار شد

  • Like
  • 0

هفدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان گنبد کاووس برگزار شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در جمع اعضای ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: یکی از تاثیرگذارترین و مهمترین انتخابات را در محیطی کاملا سالم و بدون حاشیه و با حضور گسترده و حداکثری مردم برگزار کردیم.
مهندس عبدالقدیر کریمی افزود: علیرغم حساسیت های زیادی که وجود داشت, خوشبختانه تدبیر و نظم و انضباط و تعامل خوبی بین اعضای ستاد حاکم بود, به گونه ای که مردم و متولیان و مدیران با عزت و احترام و در سایه قانون انتخابات را برگزار کردند و پیروزی واقعی هم برابر فرمایش مقام معظم رهبری مردم فهیم بودند.
وی تصریح کرد:  در شوراهای شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری, اعتراض خاصی در سطح شهرستان نبود.
کریمی یادآور شد: خوشبختانه تبلیغات انتخاباتی در یک چارچوب ضوابط و مقرارت انتخاباتی برگزار شد و هم مردم و هم کاندیدها به وظایف خود آگاه بودند.
وی اظهار داشت : یکی از بخش های مهم در انتخابات امنیت انتخابات است که با تلاش حوزه حراست ,انتخابات بدون حاشیه و بحران برگزار گردید و پیش بینی میشود ما در ارزیابی انتخابات از شرایط خوبی هم در کشور و هم در استان برخوردار باشیم.
فرهاد شیبک نیز در این جلسه اظهار داشت: در زمان پروسه انتخابات 17 جلسه با 155 مصوبه برگزار گردید که تمام مصوبات بصورت کاربردی اجرا شد.
معاون سیاسی, اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس افزود: حضور و مشارکت 74 درصدی مردم گنبدکاووس, برگ زرینی دیگری برای این شهرستان بود و علیرغم پرونده های بی شمار دیگر شهرها در راستا اعتراضات, خوشبختانه شهرستان گنبدکاووس با وجود حجم کار بالا نسبت به بقیه شهرها, هیچ مشکل و مسئله جدی در انتخابات نداشت.
شیبک گفت: گزارشات و فرم های انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در شهرستان ارزیابی و ثبت شده و برای شورای محترم نگهبان ارسال شده است.

هفدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان گنبد کاووس برگزار شد

 

هفدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان گنبد کاووس برگزار شد

 


بازگشت


موضوع : اخبار ستاد انتخابات شهرستان ها
  • چاپ