74 درصد مردم گنبد کاووس در انتخابات شرکت کردند

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس از مشارکت 74 درصدی مردم این شهرستان درانتخابات هفت اسفند خبر داد و گفت: این میزان مشارکت دو درصد بیشتر از انتخابات مجلس نهم است.

ادامه مطلب

فرماندار ویژه گنبد کاووس: افزون بر 120 هزار تعرفه رأی استفاده شد

رئیس حوزه انتخابیه گنبدکاووس از استفاده افزون بر 120 هزار تعرفه رای در این شهرستان خبر داد و گفت: تعرفه به اندازه کافی پیش بینی و در اختیار شعب اخذ رای قرار گرفته است.

ادامه مطلب

حماسه وحدت و همدلی مردم گنبد کاووس در پای صندوقهای أخذ رأی

اقوام مختلف مردم شیعه و اهل سنت شهرستان گنبدکاووس با وجود گذشت چند ساعت از آغاز رای گیری، حضوری حماسی توام با وحدت و همدلی در شعب اخذ رای دارند

اقشار مختلف مردم از اقوام و مذاهب اسلامی در گنبدکاووس به گفته عوامل اجرایی و نظارت حاضر درشعب اخذ رای در این حوزه انتخابیه از حداقل نیم ساعت قبل از آغاز رای گیری حضور داشتند.

ادامه مطلب

مشارکت بالا در انتخابات تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب است

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس مشارکت بالای مردم در انتخابات را تجدید بیعت مجدد با آرمان های انقلاب ، امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب توصیف کرد.

 

ادامه مطلب

مشارکت بالای مردم در انتخابات ،دشمنان را مأیوس می کند

امام جمعه شهرستان گنبدکاووس با قدردانی ازحضور قابل توجه مردم درشعب اخذ رای، گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات، دشمنان انقلاب و اسلام را مایوس می کند.

 

ادامه مطلب

تنوع اقوام در گلستان یک ظرفیت برای حضور حداکثری است

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس با چشمگیر خواندن حضور مردم درشعب اخذ رای درساعات اولیه رای گیری، تنوع اقوام و مذاهب را یک ظرفیت خوب برای حضور حداکثری مردم دراین استان دانست.

ادامه مطلب

دهیاران متولی ایجاد فضای آرام و تشویق مردم به حضور در انتخابات هستند

دهیاران متولی ایجاد فضای آرام و تشویق مردم به حضور در انتخابات هستند

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید برضرورت حضور حداکثری اقشار مختلف مردم بویژه روستائیان در انتخابات هفت اسفند، دهیاران را متولی ایجاد فضای آرام و تشویق مردم به حضور در عرصه مهم سیاسی دانست

ادامه مطلب

حضور با شکوه مردم در انتخابات ،نقش بی بدیل در تداوم انقلاب دارد

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با تشریح اهمیت حضور مردم در انتخابات گفت: حضور گسترده و باشکوه مردم در انتخابات و انتخاب آگاهانه آنها نقش بی بدیل در تداوم انقلاب اسلامی دارد

 

ادامه مطلب

برگزاری انتخابات دمیدن روح تازه و آبیاری درخت تنومند انقلاب اسلامی است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبد کاووس در جلسه توجیهی اعضای انتظامی و امنیتی انتخابات 7 اسفند ماه اظهار داشت: برگزاری هرانتخابات دمیدن یک روح تازه و آبیاری درخت تنومند انقلاب است.

مهندس محمد حمیدی افزود: مدیریت کشور بر پایه رأی مردم هر چند سال یکبار جابه جا می شود و با برگزاری انتخابات مردم مهر تایید را به نظام جمهوری اسلامی ایران می زنند.

ادامه مطلب

شرایط برای برگزاری انتخابات پر شور هفت اسفند فراهم است

شرایط برای برگزاری انتخابات پر شور هفت اسفند فراهم است

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان از فراهم شدن تمامی شرایط و امکانات لازم برای برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در روز هفتم اسفند در این استان خبر داد

 

ادامه مطلب

همایش رأی اولی ها در گنبد کاووس برگزار شد

همایش رای اولی های گنبدکاووس با هدف آشنایی بیشتر جوانان رای اولی با مسائل انتخابات روز یکشنبه با همکاری سازمان دانش آموزی، واحد کارشناسی فرهنگی و هنری مدیریت آموزش و پرورش و حوزه مشاور جوان فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس برگزار شد

 

ادامه مطلب