» » » آموزش و پرورش نقش مهمی در برگزاری مطلوب انتخابات بر عهده دارد

آموزش و پرورش نقش مهمی در برگزاری مطلوب انتخابات بر عهده دارد

  • Like
  • 0
آموزش و پرورش نقش مهمی در برگزاری مطلوب انتخابات بر عهده دارد

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر گفت: آموزش و پرورش نقش مهمی را در برگزاری مطلوب انتخابات بر عهده دارد.

در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر، حبیب شفائی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش با اشاره به نزدیک شدن به زمان انتخابات 7 اسفند،از آموزش و پرورش و فرهنگیان خواست تا در برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند و حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق های اخذ رأی همکاری و تلاش نمایند.

وی گفت : وظیفه آموزش و پرورش در انتخابات تشویق آحاد مردم برای حضور گسترده در انتخابات و تحقق مشارکت حداکثری مردم دراین فرایند اجتماعی است .

فرماندار شهرستان آزادشهر گفت: مراحل انتخابات در شهرستان آزادشهر و مرکز حوزه انتخابیه آغاز شده است و طی آن هیئت های اجرایی مرکز حوزه انتخابیه تشکیل شده است .

رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان افزود : شهرستان دارای 39 شعبه شهری شامل 35 شعبه در بخش مرکزی و 4 شعبه در بخش چشمه ساران و 46 شعبه روستایی شامل 27 شعبه در بخش مرکزی و 19 شعبه در بخش چشمه ساران خواهد بود که 60 شعبه ثابت و 23 شعبه ثابت سیار و2 شعبه سیار می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آزادشهر با تأکید بر استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش در انتخابات اظهار داشت: آموزش و پرورش نقش مهمی را در برگزاری مطلوب انتخابات بر عهده دارد.

لازم به ذکر است انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پمجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور در هفتم اسفند سال جاری در شهرستان آزادشهر نیز برگزار می شود.


بازگشت


موضوع : آرشیو سال 1394 / معرفی ستاد انتخابات شهرستان ها 1394
  • چاپ