» » » وزیر کشور در زاهدان:در شرایط امروز زبان گفتگوی ملت ایران با دنیا انتخابات است

وزیر کشور در زاهدان:در شرایط امروز زبان گفتگوی ملت ایران با دنیا انتخابات است

  • Like
  • 0

وزیر کشور در زاهدان:در شرایط امروز زبان گفتگوی ملت ایران با دنیا انتخابات است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور به نقل از فارس، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در مراسم افتتاح بیمارستان‌های صحرایی سپاه در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ‌باید اتحاد و انسجام خود را همواره به دنیا اثبات کنیم، اظهار داشت: ‌امروز از طریق انتخابات باید این وحدت و اخوت را به دنیا نشان دهیم.
رحمانی فضلی با بیان اینکه باید زمینه حضور گسترده مردم در انتخابات را فراهم کنیم، افزود: ‌ انتخابات را در فضایی آرام و مطمئن برگزار می کنیم تا بار دیگر دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی با ناکامی روبه‌رو شوند و نقشه‌های آنان با شکست مواجه شود.
وزیر کشور با بیان اینکه تمام شرایط برای برگزاری انتخاباتی آرام و پرشور فراهم است، تصریح کرد: دشمن تلاش می‌کند از وجود سلایق مختلف در کشور سوءاستفاده کند‌ و در آستانه انتخابات تنش ایجاد کند بنابراین باید با بصیرت و حفظ وحدت اجازه ایجاد تنش‌ها را ندهیم.
رحمانی‌فضلی با تاکید بر اینکه باید ‌انتخابات را در بستری مطمئن و قانونی برگزار کنیم تا دشمن فرصت سوءاستفاده پیدا نکند، خاطرنشان کرد: ‌در شرایط امروز زبان گفتگوی ملت ایران با دنیا انتخابات است.
وی با اشاره به خدمات انجام شده در مناطق محروم افزود: در آستانه هفته وحدت برنامه افتتاح بیمارستان‌های صحرایی کار ارزشمندی در راستای خدمات‌دهی به مناطق محروم است.
وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: وجود محرومیت و فقر و کمبود امکانات زیربنایی به ویژه در نقاط مرزی کشور و عدم تخصیص به موقع اعتبارات شرمندگی ما را در مقابل مردم به دنبال داشته که تلاش می‌کنیم مشکلاتشان هرچه سریعتر برطرف شود.
رحمانی‌فضلی با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی تنها راه‌برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور است، خاطرنشان کرد: ‌اقتصاد مقاومتی سبب رونق گرفتن تولید، کار و اشتغال در کشور می‌شود.
وی با اشاره به هفته وحدت بیان کرد: در سیستان و بلوچستان مردم غیور شیعه و سنی سال‌ها‌ست در کنار یکدیگر زندگی کرده و هیچگونه مشکلی ندارند و این اتحاد و همدلی خاری بر چشم دشمنان است، دشمنانی که سعی در خدشه‌دار کردن اسلام دارند.
‌وزیر کشور وجود رهبر‌ معظم انقلاب را یک برکت بزرگ برای نظام دانست و افزود: ایشان الگوی عملی وحدت هستند.
رحمانی‌فضلی با بیان اینکه ‌هرچه داریم به برکت خون شهدا‌ست، تصریح کرد:‌ همیشه در دفاع از مظلوم در صحنه ایستاده و برای حفظ آبروی اسلام تا پای جان آماده‌ایم.
وزیر کشور در پایان گفت: امروز که تمام دنیای کفر در مقابل تمام دنیای اسلام ایستاده، هوشیاری و بصیرت و اتحاد و همدلی مسلمانان رمز پیروزی است.


بازگشت


موضوع : آرشیو سال 1394 / اخبار ستاد انتخابات استان 94
  • چاپ