» » » بیش از 300 خبرنگار و عکاس در گلستان وقایع انتخابات را پوشش رسانه‎ای می‎دهند

بیش از 300 خبرنگار و عکاس در گلستان وقایع انتخابات را پوشش رسانه‎ای می‎دهند

  • Like
  • 0

بیش از 300 خبرنگار و عکاس در گلستان وقایع انتخابات را پوشش رسانه‎ای می‎دهند

 مسئول کمیته اطلاع‎رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات گلستان‎از فعالیت بیش از 300 خبرنگار و عکاس در سطح استان برای پوشش دادن شور و نشاط انتخابات خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، علی یازرلو صبح امروز در ستاد انتخابات استان گلستان در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار کرد: فعالان رسانه در فضای مجازی با هماهنگی فرمانداری‎های سطح استان گلستان مبادرت به رسانه‎ای کردن اخبار انتخابات می‎کنند.
وی تصریح کرد: برای خبرنگاران خبرگزاری‎ها در ستاد انتخابات گلستان جایگاه ویژه‎ای در نظر گرفته شده است تا به صورت آنلاین اخبار ستاد را پوشش دهند و این تیم رسانه‎ای تا لحظات پایانی اخذ رای در ستاد حضور دارند.
رسانه‎ها در نشاط افزایی و امیدآفرینی مردم نقش‎آفرین هستند
مسئول کمیته اطلاع‎رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات گلستان افزود: عکاسان استان گلستان برای مستندسازی حضور بانشاط مردم پای صندوق‎های اخذ رأی دارای کارت تردد هستند.
یازرلو با اشاره به اینکه سایت انتخابات استانداری گلستان دارای 13 هزار عضو است، گفت: در این سایت اخبار به صورت آنلاین و لحظه‎ای در اختیار مخاطبان قرار می‎گیرد.
وی نقش رسانه‎ها را در نشاط افزایی و امیدآفرینی مردم مهم خواند و اظهار کرد: رسانه‎ها با دریافت‎های بصری و خبری نقش ویژه‎ای در ایجاد شور و نشاط مردم دارند و این تاثیرگذاری بر هیچ‎کس پوشیده نیست.
مردم یکبار دیگر حماسه سیاسی خلق می‎کنند
مسئول کمیته اطلاع‎رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات گلستان با بیان اینکه ارائه آخرین اطلاعات پیرامون بحث انتخابات حس خوبی در مردم ایجاد می‎کند، گفت: رسانه‎ها با آگاه‎سازی مردم در امر اطلاع‎رسانی و بصیرت‎افزایی نقش موثری ایفا می‎کنند.
یازرلو تاکید کرد: این دوره از انتخابات با توجه به مذاکرات بین‎المللی از حساسیت بالایی برخوردار است و امیدواریم در این دوره نیز سال‎های گذشته مردم عزیز کشورمان پرشور ظاهر شوند و یکبار دیگر حماسه سیاسی خلق کنند.

بیش از 300 خبرنگار و عکاس در گلستان وقایع انتخابات را پوشش رسانه‎ای می‎دهند

 


بازگشت


موضوع : آرشیو سال 1394 / اخبار ستاد انتخابات استان 94
  • چاپ