» » » پیام تشکر فرماندارعلی آباد کتول از حضور پرشور مردم شریف این شهرستان در انتخابات

پیام تشکر فرماندارعلی آباد کتول از حضور پرشور مردم شریف این شهرستان در انتخابات

  • Like
  • 0

احمد تجری مفرد فرماندارشهرستان علی آباد کتول در پیامی از حضور پرشور و باشکوه مردم شریف شهرستان در پای صندوق های رای تشکر کرد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات فرمانداری،احمدنجری مفرد فرماندار در پیامی از حضور پرشور و باشکوه مردم شریف شهرستان در پای صندوق های رای تشکر کرد: در این پیام آمده است:

حضور پر شور در انتخابات هفتم اسفند ماه ۹۴ در شهرستان علی آباد کتول نشان از درایت ،شعور و بصیرت بالای ملت ایران داشت و برگ زرینی بر افتخارات مردم شریف شهرستان بود انتخاباتی که همگان ازآغازین ساعات روز ،خود را برای شرکت گسترده در آن آماده کرده بودند تا بار دیگر صحنه ای حماسی ،پرشور و غرور آفرین را در عرصه سیاسی کشور رقم زنند.

مشارکت گسترده مردم قدرشناس و فهیم شهرستان در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مبین فهم سیاسی مردمی است که برای تعیین آینده خود پای صندوق های رای حاضر شدند و فارغ از هر نتیجه ای یقیناً پیروز واقعی مردمی خواهند بود که به یاوه گویی بیگانگان پایان دادند و معجزه ای همچون ۲۲ بهمن آفریدند.

اینجانب از تمامی مردم شریف شهرستان علی آباد کتول که در آفرینش این حماسه ،نقش ماندگاری را ایفا کردند تشکر می کنم و برای همگان از درگاه ایزد منان توفیق روزافزون را خواستارم.

احمد تجری مفرد

فرماندار ورئیس ستاد انتخابات شهرستان علی آباد کتول

           

 


بازگشت


موضوع : آرشیو سال 1394 / اخبار ستاد انتخابات شهرستان ها 94
  • چاپ