» » » عرصه انتخابات عرصه شکوه و عظمت است

عرصه انتخابات عرصه شکوه و عظمت است

  • Like
  • 0

عرصه انتخابات عرصه شکوه و عظمت است

وزیر کشور با اشاره به آغاز روند اجرایی انتخابات گفت: اصول ما در این انتخابات اجرای قانونی انتخابات، حضور با شکوه مردم و سلامت انتخابات است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ؛ عبدالرضا رحمانی فضلی صبح روز پنجشنبه در نخستین دقایق آغاز ثبت نام از نامزدهای نمایندگی پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در ستاد انتخابات کشور پس از بازدید از این ستاد در جمع خبرنگاران افزود :‌ امروز بار دیگر شاهد امر بسیار مهم و سرنوشت ساز هستیم که نشان از یاد و نام رهبر کبیر انقلاب، شهدای عزیز و مجاهدت ملت ایران است.
وی گفت: با این مجاهدت ها تحقق اهداف عالی اسلام در قالب نظام جمهوری اسلامی ایران را مبتنی بر آرا مردم شاهد هستیم و بار دیگر مقدمات مشارکت و انتخاب آنان در حوزه خبرگان رهبری فراهم است.
وزیر کشور افزود: باید خداوند متعال را شکر کرد که اراده پرودگار بر این جهت است که مردم عزیز ایران خودشان سرنوشت خود را تعیین کنند و در نهایت با نظام مبتنی بر آرا مردم بر اساس قوانین اسلام به اهداف خود برسیم.
رحمانی فضلی با اشاره به اینکه ایام انتخابات با هفته وحدت مصادف شده است گفت:‌ انشاالله به برکت این ایام در عرصه انتخابات نیز وحدت، انسجام، ‌شکوه و مشارکت بالایی داشته باشیم .
وی ادامه داد: امید است همه کسانی که وارد این عرصه می شوند تلاش کنند تا اصل اجرای قانون انتخابات، حضور باشکوه و سلامت انتخابات رعایت شود.
وزیر کشور با اشاره به تحولات بزرگی که در منطقه در جریان است گفت: با وجود این تحولات ایران محور مهم آرامش، امنیت، مردم سالاری و حکومت مبتنی بر آراء مردم است و نظام ما الگوی عملی و‌ عینی را به ظهور رسانده است و مبتنی بر آن نظام جمهوری اسلامی ایران را ساماندهی کرده ایم.
وی افزود: انشاءالله عرصه انتخابات که عرصه شکوه و عظمت است پایه های نظام را تقویت و الگوی مردم سالاری دینی را در منطقه به نمایش می گذارد.
رحمانی فضلی تاکید کرد: دستور رئیس جمهور برای اجرای انتخابات، برگزاری انتخابات قانونی، با شکوه و سالم است.
وی گفت: ما نیز به عنوان دستگاه اجرایی تلاش داریم همه موارد قانونی را مو به مو انجام دهیم و مقید به رعایت همه ابعاد قانون هستیم.
رحمانی فضلی با تاکید بر تعامل وزارت کشور با شورای نگهبان افزود: با شورای نگهبان به عنوان ناظر در انتخابات در سال همدلی و همزبانی تعامل سازنده ای داشته ایم.
وزیر کشور ادامه داد:‌ این نشان می دهد که همه امور با هماهنگی است و هیات های اجرایی و ساختارهای مرتبط با وزارت کشور نیز برای انتخابات خبرگان رهبری تشکیل شده است.
وی افزود: مقدمات هیات های اجرایی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز تشکیل داده ایم تا همه کمک کنیم انتخابات با شکوه برگزار شود.
وزیر کشور از همه رسانه ها خواست در این مرحله یاری و با مردم همراهی و همدلی کنند و تلاش کنیم انتخابات قانونی، سالم و باشکوه برگزار شود.

عرصه انتخابات عرصه شکوه و عظمت است

عرصه انتخابات عرصه شکوه و عظمت است

عرصه انتخابات عرصه شکوه و عظمت است


بازگشت


موضوع : آرشیو سال 1394 / اخبار ویژه 94
  • چاپ