» » » انتخابات مانور قدرت و ثبات امنیت داخلی است

انتخابات مانور قدرت و ثبات امنیت داخلی است

  • Like
  • 0

انتخابات مانور قدرت و ثبات امنیت داخلی است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان گفت: انتخابات مانور قدرت و ثبات امنیت داخلی است و همه مسئولان باید شرایط لازم را برای حضور مردم در انتخابات فراهم کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان،محمود ربیعی با اشاره بی طرفی کامل دست اندرکاران برگزاری انتخابات در استان گلستان تصریح کرد: مشارکت گلستانی‌ها در انتخابات گذشته همیشه زبانزد عام و خاص بوده است، برای مدیریت ارشد استان و ستاد انتخابات گلستان با برنامه‌های متنوعی که تا برگزاری انتخابات دارند، تلاش خواهند کرد که شور انتخاباتی در این استان افزایش دهند.
ربیعی افزود: مشارکت حداکثری از راهبردهای اصلی و اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی است برای همین تلاش خواهیم کرد که مردم با آگاهی و بصیرت در پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شوند.
وی همچنین در خصوص اهمیت کارت هوشمند تصریح کرد: ضرورت جامعه در اندوختن اطلاعاتی است که در کارت هوشمند وجود دارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گلستان با اشاره به تغییرات در حوزه مسئولیت افراد گفت: تغییرات زمانی موفق خواهد بود که همراه با تحولات باشد، تغییرات افراد کار بزرگی نیست بلکه تحول به معنای توسعه بخشی در اجرای ماموریت ها و کمک به ظرفیت اهداف سازمانی است.
ربیعی نقش نیروی انسانی را در ایجاد تحول اداری مهم خواند و گفت: محور تغییرات و تحولات به توسعه‌یافتگی در همه بخش‌ها بستگی دارد وجود نیروی انسانی می‌تواند اهداف سازمانی را به سرمنزل مقصود برساند.
وی افزود: جامعه توسعه‌یافته باید نیروی انسانی توسعه یافته داشته باشد البته باید ابعاد مادی و معنوی نیروی انسانی را نیز مورد توجه باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان بر ضرورت اخلاق حرفه‌ای تاکید کرد و بیان داشت: آموزش نیروی انسانی و ارتقاء آنها به پله بالاتر از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
ربیعی با اشاره به اینکه مبنای تصمیم گیری همه دستگاه های دولتی و غیردولتی در ثبت وقایع حیاتی است، گفت: چهار واقعه مهم ولادت، وفات، ازدواج و طلاق که توسط سازمان ثبت احوال صورت می‌گیرد در راستای برنامه‌ریزی برای جامعه بسیار با اهمیت محسوب می‌شود.
وی بیان کرد: علم مدیریت نیز توجه به نیروی انسانی آموزش دیده دارد که ارتقاء سطح شغلی و سازمانی مورد تاکید علم مدیریت است.
همچنین در این مراسم که با حضور محمدابراهیم طریقت معاون برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه منابع انسانی سازمان ثبت احوال همراه بود از تلاش‎های علی عادلی مدیر سابق این اداره کل تقدیر و حسن وفایی به عنوان مدیر کل ثبت احوال استان گلستان معارفه شد.


بازگشت


موضوع : آرشیو سال 1394 / اخبار ویژه 94
  • چاپ