» » » نشست صمیمی استاندار گلستان با دست اندرکاران برگزاری انتخابات کردکوی

نشست صمیمی استاندار گلستان با دست اندرکاران برگزاری انتخابات کردکوی

  • Like
  • 0

نشست گرم و صمیمی  استاندار گلستان با کارکنان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات کردکوی
عصر امروز دکتر صادقلو استاندار گلستان به اتفاق طهماسبی معاون سیاسی امنیتی و رئیس ستاد انتخابات استان ، ربیعی معاون منابع انسانی و پشتیبانی ، کریمی مدیرکل حوزه استانداری ، منتظری مدیر کل حراست و یازرلو مدیر کل دفتر روابط عمومی و امور بین المللی استانداری گلستان با فرماندار و کارکنان و دست اندرکاران برگزاری مرکز حوزه انتخابیه کردکوی دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کردکوی ؛ در این نشست گرم و صمیمانه استاندار گلستان با اشاره به شرایط حساس منطقه و جهان و تاثیری که انتخابات 7 اسفند در آن دارد گفت : برگزاری این انتخابات و نتایج آن هم در سرنوشت مردم کشور ایران و هم در منطقه و به تبع آن در جهان تاثیری زیادی دارد.
دکتر صادقلو استفاده از ادبیات ویژه توسط مقام معظم رهبری و سران قوا را بیان کننده اهمیت و حساسیت این دوره از انتخابات ارزیابی و هدف از بیان آن را حضور گسترده و برآمده از ایمان مردم در انتخابات دانستند.
 وی انتخابات را مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: تمام نگاه مردم منطقه و جهان به نوع عملکرد مردم در سر صندق های رای و نتایج تصمیمات ملت ایران است.
وی با اشاره به سخنانی از امام جعفر صادق(ع) در زمینه ایمان به عمل یک مومن گفت: هر عمل پنهانی که از سوی یک مومن سر میزند دو اجر و صواب متفاوت دارد و  افزود : عملکرد بر آمده از ایمان برکاتش به مراتب بیشتر و تاثیراتش گسترده تر و عمیق تر است.
وی ایستادگی ملت ایران در برابر ارتش تا دندان مسلح رژیم صدام را که استکبار جهانی پشتیبان آن بود را ناشی از اهمیت ایمان به ایستادگی مردم ایران دانستند.
دکتر صادقلو از دست اندرکاران برگزاری انتخابات خواست برگزاری انتخابات را تنها به عنوان یک وظیفه اداری تلقی نکرده بلکه به ایمان به نتیجه برگزاری سالم و قانونمنداری فکر کنند تا برکات و نتایج مثبت آن تاثیر بهتری در مردم ایران داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات قانونمند ، حیثیت و ناموس نظام جمهوری اسلامی است؛ خواستار توجه و حساسیت بیشتری به هنگام اجرای قوانین مربوط به انتخابات شد.
استاندار گلستان ضمن اعلام رضایت از مجموعه ی عملکرد عوامل هیات اجرائی ، بازرسی و نظارت در این مرکز حوزه انتخابیه از مدیریت عالمانه و صحیح فرماندار کردکوی تجلیل کرد و اظهار امیدواری کرد : در 7 اسفند ماه شاهد خلق حماسه ماندنی در تاریخ کشور عزیزمان ایران باشیم.
  گفتنی است در آغاز این دیدار فرماندار کردکوی ضمن خیرمقدم گویی گزارش مختصری از روند برگزاری انتخابات در  مرکز حوزه انتخابیه و حوزه های فرعی گزارش مختصری ارائه کرد و تعدادی از کارکنان فرمانداری کردکوی نیز مسائل و مشکلات اداری موجود را با استاندار در میان گذاشتن که استاندار گلستان ضمن به پاسخ به سوالات و مسائل مطروحه دستورات لازم جهت رسیدگی به برخی دیگر از مسائل را صادر کرد.

 

 

 

 

 


بازگشت


موضوع : آرشیو سال 1394 / اخبار ویژه 94
  • چاپ