» » » نشست استاندار با عوامل اجرایی، نظارتی و بازرسی ستاد انتخابات شهرستان رامیان

نشست استاندار با عوامل اجرایی، نظارتی و بازرسی ستاد انتخابات شهرستان رامیان

  • Like
  • 0

نشست استاندار با عوامل اجرایی، نظارتی و بازرسی ستاد انتخابات شهرستان رامیان

 دکتر صادقلو استاندار گلستان با عوامل اجرایی ، نظارتی و بازرسی مرکز حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر در محل دفتر کار فرماندار رامیان دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدارکه طهماسبی معاون سیاسی انتظامی و اجتماعی استاندار،ربیعی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار، کریمی رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان، منتظری مدیرکل حراست استانداری، یازرلو مدیر کل روابط عمومی استان و اعضای هیأتهای اجرایی، نظارت و بازرسی شهرستان و فرماندار و بخشداران حضور داشتند، دکتر صادقلو ضمن تقدیر از تلاشهای اعضای ستادانتخابات و اعضای هیأت اجرایی و اعضای هیأت نظارت گفت: موضوع انتخابات تنها یک موضوع حاکمیتی نبوده بلکه قیامتی نیز هست و اگر نگاهی قیامتی به موضوع داشته باشیم  و کار برای رضای خداوند باشد تمام لحظات کار دارای اجر خواهد بود و باید امانتداری آرای مردم و رعایت حق الناس سرلوحه کار ما باشد.
استاندار گلستان در ادامه توجه به مرقانون را مورد تاکید قرار داده و از دست اندرکاران انتخابات خواست تا نگاه اثباتی به موضوع داشته  و این نگاه سهل ساز باشد و سخت گیرانه نباشد.
ایشان خاطر نشان کرد: اخلاق و رفتار کاندیداها باید مورد رصد قرار گرفته و این رصد با عدالت و نگاه عدالت مندانه بوده و رفتار کاندیداها مستند سازی شود و در جایی که قانون بینّ بوده در صورت مشاهده تخلف با فرد متخلف برخورد شود.
دکتر صادقلو در بخشی دیگر از سخنان خود تصریح کرد: رفتار تمامی کاندیداها باید ایجابی و مثبت بوده و اگر کاندیدایی رفتاری سلبی داشته باشد خلاف بوده و باید این رفتارهای کاندیداها مستند سازی شده و سپس با روشهای قانونی با فرد متخلف برخورد شود.
ایشان  در ادامه تاکید نمود: در زمان انتخابات در رفتار کاندیداها نسبت به سبقه  قومیتی حساس بوده و قوم گرایی نوعی ناهنجاری بوده و آنچه که با قوم گرایی از بین خواهد رفت همگرایی بین اقوام بوده و اقوام را به جای فرصت تبدیل به تهدید خواهد نمود.
استاندار گلستان ضمن تاکید بر رعایت اصل بیطرفی خاطر نشان کرد:در صحنه انتخابات و در تمام رفتارهای مجریان و دست اندرکاران  انتخابات باید اصل بیطرفی رعایت شود و در این صورت خواهد بود که نگاه مردم به مجریان انتخاباتی نگاهی همراه با آرامش خواهد بود.
ایشان در ادامه از دست اندرکاران انتخابات شهرستان خواست تا با سعه صدردر مواجهه با مسائل برخورد نموده  و افزود: رویکرد سیاسی شما در بحث توفیق در انتخابات تعریف شده و تلاش نمائید تا با تلاش در برگزاری انتخاباتی سالم و شفاف با رعایت اصل امانتداری و بیطرفی نمره کار خود را بالا ببرید.
وی در پایان به رعایت تعامل و همدلی بین اعضای هیأت اجرایی و هیأت نظارت تاکید نمود.
صادقلو فرماندا رامیان نیز در این نشست به ارائه گزارشی از عملکرد ستاد انتخابات شهرستان پرداخته و گفت:93 شعبه اخذ رای در شهرستان تعیین شده که از این تعداد 33 شعبه شهری و 60 شعبه روستایی و 75 شعبه ثابت و 18 شعبه سیار می باشد.ایشان همچنین آماری در خصوص تعداد اعضای شعب اخذ رای ،تعداد کاربران و تعداد دوره های های آموزشی برگزار شده برای اعضای شعب اخذ رای،نمایندگان فرماندار ،بازرسین  و کاربران ارائه داد.
رئیس مرکز حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر همچنین از برگزاری دوره توجیهی ویژه کاندیداها و نمایندگان تام الاختیار کاندیداها خبر داده و افزود: مراسم قرعه کشی سخنرانی کاندیداها در مساجد و حسینیه های حوزه انتخابیه نیز با حضور نمایندگان تام الاختیار کاندیداها برگزار گردید.
فرماندار رامیان در ادامه در خصوص فعالیت کمیته های ستاد انتخابات شهرستان سخن گفته و خاطر نشان کرد: همه عوامل اجرایی آماده برگزاری انتخاباتی سالم و شفاف بوده و امیدواریم  پس از برگزاری انتخابات در پیشگاه خداوند متعال و مردم روسفید شویم و مدیون حق الناس نباشیم.
در این نشست معاون سیاسی انتظامی و اجتماعی  استاندار ، معاون توسعه منابع انسانی استاندار ، نماینده هیأت اجرایی ،بخشدار فندرسک ،رئیس هیإت بازرسی ،رئیس هیأت نظارت شهرستان ،دادستان شهرستان مطالبی را در خصوص انتخابات ارائه کردند.

 

نشست استاندار با عوامل اجرایی، نظارتی و بازرسی ستاد انتخابات شهرستان رامیان

 

 


بازگشت


موضوع : آرشیو سال 1394 / اخبار ویژه 94
  • چاپ