» » همه مسیرهای ارتباطی و تمهیدات برای ارتباط کامل شعب اخذرای مورد ارزیابی قرارگرفت

همه مسیرهای ارتباطی و تمهیدات برای ارتباط کامل شعب اخذرای مورد ارزیابی قرارگرفت

همه مسیرهای ارتباطی و تمهیدات برای ارتباط کامل شعب اخذرای مورد ارزیابی قرارگرفت

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و رئیس ستاد انتخابات استان گفت : در سه مانوری که با همت همه دست‌اندرکاران با موفقیت برگزار شد، همه مسیرهای ارتباطی و تمهیدات برای ارتباط کامل، برخط و بدون قطعی دستگاه‌های احراز هویت مورد ارزیابی قرار گرفت که به لطف الهی در روز اخذ رای شاهد هیچ‌گونه قطعی نخواهیم بود.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان ؛ "سیدعلی مهاجر" در نشست توجیهی و هماهنگی با معاونین سیاسی فرمانداری‌های استان، ضمن تشکر و قدردانی از اجرای موفق سومین مانور انتخابات در استان اظهار داشت: در روز پنج‌شنبه مانور حضور خواهیم داشت که همه اعضای شعبه باید در راس ساعت مقرر در شعب خود حضور داشته باشند و شرایط مناسب را برای اخذ رای و ورود و خروج مردم فراهم نمایند.

رئیس ستاد انتخابات با تاکید بر لزوم هماهنگی کامل اعضای شعب اخذ رای با یکدیگر قبل از روز انتخابات افزود: با برگزاری جلسات هماهنگی برای هر شعبه با حضور همه اعضا از نماینده فرماندار و نماینده ویژه تا عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی، از ارتباط و هماهنگی کامل بین عوامل شعب و نماینده فرماندار و هم‌چنین نماینده ویژه اطمینان حاصل نمایید.

وی افزود : همه شعب بدون استثنا باید راس ساعت 8 بازگشایی و روند رای‌گیری آغاز شود، کوتاهی و قصور از هیچ‌یک از عوامل شعب قابل پذیرش نیست، در جلسات هماهنگی متذکر و از توجیه کامل افراد مطمئن شوید.

مهاجر تاکید کرد : تنها به انتخابات و وظایف خود به‌عنوان دبیر ستاد انتخابات متمرکز شوید و از هیچ تلاشی کوتاهی نکنید، نباید حرف‌ها و حواشی پیرامون، شما را دلسرد و غافل نماید.

رئیس ستاد امنیت انتخابات ادامه داد : نسبت به امنیت و مولفه‌های امنیتی توجه جدی داشته باشید و با دستگاه‌های امنیتی هماهنگ بوده و ماموریت آن‌ها در خصوص انتخابات را مجدانه و مستمر مطالبه نمایید.

 

همه مسیرهای ارتباطی و تمهیدات برای ارتباط کامل شعب اخذرای مورد ارزیابی قرارگرفت

 


بازگشت


موضوع : اخبار ویژه / اخبار ستاد انتخابات استان
  • چاپ