» » تقدیر استاندار گلستان از تلاش خبرنگاران برای ارتقا مشارکت در انتخابات

تقدیر استاندار گلستان از تلاش خبرنگاران برای ارتقا مشارکت در انتخابات

  • Like
  • 0

تقدیر استاندار گلستان از تلاش خبرنگاران برای ارتقا مشارکت در انتخابات

استاندار گلستان از تلاش خبرنگاران برای ارتقا مشارکت در انتخابات تقدیر و اظهار کرد: از همراهی اصحاب رسانه برای پیشرفت استان و همچنین پوشش مناسب اخبار و ارتقا مشارکت در انتخابات نهایت تقدیر و تشکر را دارم. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان؛ دکتر علی محمد زنگانه، شامگاه جمعه 15 تیر در ستاد خبری انتخابات استان خاطرنشان کرد: در حال حاضر و به نسبت همین زمان در دور اول ( ساعت 20) شاهد افزایش مشارکت بیش از ۵ درصد هستیم.
وی تصریح کرد: در جلسه با حضور رییس کل دادگستری، دادستان مرکز استان، مدیران اطلاعاتی، هیات های نظارت، بازرسی از نمایندگان نامزدها خواسته شد، اعلام پیش از موعد پیروزی انتخابات نداشته باشند و اعلام رسمی توسط وزارت کشور انجام شود.
دکتر زنگانه گفت: از نمایندگان نامزدها خواسته ایم که سلامت انتخابات را به هیچ عنوان زیر سوال نبرند چرا که رصد نظارتی صورت می گیرد، توسعه سیاسی را به عینه نشان دهند و نامزد مقابل به پیروز انتخابات تبریک بگویند.
استاندار گلستان با بیان اینکه انتخابات در گلستان بسیار سالم، رقابتی، با مشارکت بالا در جریان است، تأکید کرد: موارد تخلف به سرعت شناسایی، رصد و برخورد لازم صورت می گیرد.


بازگشت


موضوع : اخبار ویژه / اخبار ستاد انتخابات استان
  • چاپ