» » قدردانی فرماندار شهرستان بندرترکمن از حضور پرشور مردم شهرستان در انتخابات

قدردانی فرماندار شهرستان بندرترکمن از حضور پرشور مردم شهرستان در انتخابات

  • Like
  • 0

  الیاس هیوه چی فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان بندرترکمن با صدور پیامی از حضور گسترده و پرشور و حماسی مردم شهرستان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز دوم اسفندماه تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات و روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرترکمن؛ متن پیام به شرح زیر است:
"بسمه تعالی
دوم اسفند ماه سال 98 تجلی دیگری از حضور حماسی ملت ایران در پای صندوق های رأی بود و مردم آگاه، ولایتمدار و انقلابی شهرستان بندرترکمن نیز همگام با سایر هموطنان در سراسر کشور، بار دیگر با مشارکت گسترده در انتخابات ، حماسه ساز شدند و با پاسخ به ندای رهبرمعظم انقلاب، برای سرافرازی ایران اسلامی به صحنه آمدند و شکوه عظمت کشورمان را به جهانیان نشان دادند.
بی شک روز دوم اسفند برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان ولایت مدار خواهد بود و خلق حماسه باشکوه سیاسی، امید دشمنان را به یأس تبدیل کرد و دشمنان بار دیگر متوجه شدند که مردم کماکان پشتیبان نظام و رهبرشان هستند.
اینجانب ضمن قدردانی از حضور گسترده، پرشور و آگاهانه مردم شهرستان در انتخابات دوم اسفندماه، با توجه به این که انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه بندرترکمن، گمیشان، کردکوی و بندرگز به مرحله دوم کشیده شد، بار دیگر از مردم انقلابی شهرستان خواستارم با مشارکت حداکثری خود در مرحله دوم انتخابات نیز پایبندی خود را به نظام و انقلاب اسلامی نشان دهند و با انتخاب اصلح به تشکیل مجلسی قوی کمک نمایند.

الیاس هیوه چی
فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان بندرترکمن"


بازگشت


موضوع : اخبار ستاد انتخابات شهرستان ها98
  • چاپ