» » اعضای هیئت اجرایی انتخابات شهرستان گنبدکاووس انتخاب شدند
معاون استاندار و فرماندارویژه گنبدکاووس:

اعضای هیئت اجرایی انتخابات شهرستان گنبدکاووس انتخاب شدند

اعضای هیئت اجرایی انتخابات شهرستان گنبدکاووس انتخاب شدند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: با حضور 30 نفر از معتمدین، متنفذین و افراد وثوق شهرستان از همه سلایق و قومیت ها اعضای هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری انتخاب شدند.
مهندس عبدالقدیر کریمی در جلسه انتخابات هیئت اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری با حضور معتمدین و متنفذین شهرستان اظهار کرد: تلاش داریم تا انتخابات 1400 در شهرستان در کنار شورای تامین، هیئت نظارت و شورای نگهبان مانند انتخابات گذشته، انتخابات سالم و قانونمند برگزار کنیم.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تصریح کرد: از همه عوامل اجرایی و نظارت بر انتخابات انتظار داریم تا بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری انتخابات پرشور و با حضور حداکثری مردم برگزار کنیم.
فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس رعایت اصل بی طرفی و عدم جانبداری از کاندیدای خاص را خط قرمز ستاد انتخابات شهرستان برشمرد و گفت: اعضای هیئت اجرایی انتخاب شده باید از هم اکنون تا پایان انتخابات 1400 اصل بی طرفی و عدم جانبداری از کاندیدای خاص را رعایت کرده و در هیچ یک از ستادهای انتخاباتی کاندیداها حضور نداشته و مستقیم و غیر مستقیم در تبلیغات شرکت نکنند.
وی ادامه داد: 30 نفر انتخاب شده در جلسه حاضر برای انتخاب هیئت اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری از معتمدین، متنفذین و از همه سلایق و قومیت های مختلف هستند.
کریمی گفت: در انتخابات انجام شده در حضور هیئت نظارت ستاد انتخابات شهرستان و شورای تامین آقایان عبدالمجید قزلجه، نور محمد کوچکی، سیف الله بیگ زاده، رضا روحانی، محمد کاشانیان، قربان محمد سعدی، محمد سنچولی و محمد شریعتی به عنوان اعضای هیئت اجرایی بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب شده و همین افراد بعلاوه آقای سهراب کریمیان ، خانم مریم آق آتابای، سید محمد حسینی و رضا یازرلو به عنوان اعضای  علی البدل بوده که  به عنوان اعضای هیئت اجرایی بر انتخابات ریاست جمهوری انتخاب شدند


بازگشت


موضوع : اخبار ستاد انتخابات شهرستان ها
  • چاپ