» » مشارکت 61 درصدی مردم شهرستان گالیکش در دور دوم انتخاب رياست جمهوری
فرماندار گالیکش خبر داد:

مشارکت 61 درصدی مردم شهرستان گالیکش در دور دوم انتخاب رياست جمهوری

مشارکت 61 درصدی مردم شهرستان گالیکش در دور دوم انتخاب رياست جمهوری

فرماندار گالیکش با اعلام این خبر گفت: مردم شریف شهرستان گالیکش در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با خلق حماسه‌‌ای دیگر و ثبت مشارکت 61 درصدی پس از شهرستان مینودشت با 61.07 درصد مشارکت، رتبه دوم را در سطح استان به خود اختصاص دادند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری و کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان گالیکش، محمدرضا میرنیا فرماندار و رئیس ستاد انتخابات این شهرستان ضمن قدردانی از حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای اظهار داشت: با تلاش مجموعه عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، ستادی، امنیتی و انتظامی، سپاه و بسیج و سایر دست‌اندرکاران انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان گالیکش خوشبختانه مرحله دوم انتخابات نیز در کمال سلامت و امنیت برگزار شد و شاهد افزایش 8 درصدی مشارکت مردم نسبت به مرحله اول بودیم.

فرماندار گالیکش افزود: در این مرحله از انتخابات از مجموع 48 هزار و 500 نفر واجد شرایط در شهرستان تعداد 29 هزار و 602 رای در 79 شعبه ثابت و سیار شهری و روستایی از مردم اخذ شد که مشارکتی بالغ بر 61 درصد می‌باشد.

محمدرضا میرنیا اضافه کرد: از مجموع آرای ماخوذه در شهرستان گالیکش تعداد 14 هزار و 795 رای به جناب آقای دکتر سعید جلیلی و تعداد 14 هزار و 450 رای نیز به جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان اختصاص دارد، همچنین 523 رای نیز به‌عنوان آرای باطله به ثبت رسیده است.

فرماندار گالیکش تصریح کرد: در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان گالیکش تعداد 79 شعبه اخذ رای در شهرهای گالیکش، ینقاق و صادق‌آباد و روستاهای دو بخش مرکزی و لوه استقرار داشتند و قریب به یک هزار و 500 نفر نیز تحت عنوان عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، نیروهای انتظامی و خدماتی در ستاد انتخابات و شعب اخذ رای تعیین شده در برگزاری این رویداد مهم سیاسی مشارکت نمودند.

محمدرضا میرنیا در پایان از همه مردم فهیم، اقوام و قومیت‌ها، گروه‌های سیاسی، ستادهای انتخابات، بزرگان و معتمدین و سایر اقشار مردم که به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفته و موجب افزایش میزان مشارکت در سطح شهرستان گالیکش شدند، تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است شهرستان گالیکش در مرحله اول انتخابات ریاست جمهوری نیز با بیش از 53 درصد مشارکت رتبه اول استان گلستان را کسب کرده بود.

 

 

 

 


بازگشت


موضوع : اخبار ستاد انتخابات شهرستان ها
  • چاپ