صفحه نخست > اخبار ستاد انتخابات شهرستان ها98 > تاکنون کمبود تعرفه نداشته‌ایم/مردم قبل از اتمام رای‌گیری مراجعه کنند

تاکنون کمبود تعرفه نداشته‌ایم/مردم قبل از اتمام رای‌گیری مراجعه کنند


2-12-1398, 21:32. نويسنده: گمیشان

تاکنون کمبود تعرفه نداشته‌ایم/مردم قبل از اتمام رای‌گیری مراجعه کنند

 به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان گمیشان؛ "احمد دستمرد" فرماندار و رئیس هیات اجرایی ستاد انتخابات شهرستان گمیشان در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گفت: از شهروندان انتظار داریم که در ساعات باقی‌مانده و پیش از پایان موعد مقرر رأی دهند.

دستمرد با بیان اینکه در گمیشان 56 شعبه اخذ رأی وجود دارد، اظهار کرد: اخذ رأی رسما از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شد و تاکنون ادامه دارد. در مرحله اول تمدید اخذ رأی، رای‌گیری تا ساعت ۲۰ امشب تمدید شد و احتمال تمدید آن تا ساعات آینده نیز وجود دارد.

وی افزود: از شهروندان انتظار داریم که در ساعات باقی‌مانده و پیش از پایان موعد مقرر رأی دهند. چرا که سامانه اخذ رای تا ساعت ۱۲ امشب فعال است و پس از آن رأی‌گیری خلاف قانون خواهد بود.

احمد دستمرد با بیان اینکه تاکنون کمبود تعرفه وجود نداشته و به اندازه کافی توزیع شد، گفت: در گمیشان تخلف مشاهده نشده است.

وی با بیان اینکه برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در سایه امنیت کامل امکان پذیر است، افزود: با تلاش نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، امنیت کامل در شهرستان حاکم است و عهد بسته ایم در انتخابات نهایت امنیت شعب اخذ رأی را تامین کنیم.بازگشت