» » فرماندار گمیشان با صدور پیامی از حضور حماسی مردم شهرستان در انتخابات تقدیر کرد

فرماندار گمیشان با صدور پیامی از حضور حماسی مردم شهرستان در انتخابات تقدیر کرد

  • Like
  • 0

فرماندار گمیشان با صدور پیامی از حضور حماسی مردم شهرستان در انتخابات تقدیر کرد

در پی حضور پرشور و گسترده مردم فهیم و شایسته شهرستان گمیشان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا، فرماندار گمیشان با صدور پیامی از حماسه آفرینی مردم تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان؛ در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درود خدا به روان پاک امام راحل شهیدان انقلاب اسلامی و شما مردم مومن و شایسته شهرستان گمیشان که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان رهبری معظم انقلاب حماسه ای دیگر خلق کردید.

مردم شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور هوشیارانه و آگاهانه خود در روز تاریخی 29 اردیبهشت 96 حماسه دیگر آفریده و برگی زرین را در تاریخ کشور عزیزمان ایران اسلامی ورق زدند.

آفرين بر اين غيرت شما مردم هوشیار، غيور و دشمن‌ شناس‌ كه با حضور مسولانه در پاي صندوق هاي راي بار ديگر روح و نفس تازه ای را در کالبد کشور، ملت و انقلاب جاری ساختيد و به دنيا نشان داديد كه اين كشور با تكيه بر عزم و اراده راسخ ملت خود، قادر است راه عزت، استقلال و آزادى به عنوان بزرگ ترين آرمان معنوي انقلاب اسلامي را ، تا نقطه‌ مطلوب بپيمايد.

اینجانب به نوبه خود ضمن تبریک این حماسه به یاد ماندنی محضر مقام معظم رهبری؛ از کلیه عوامل برگزاری انتخابات که با همکاری و هماهنگی هم، موجبات خلق این حماسه شدند و از برادران و خواهران بزرگوار که با حضور پرشور خود مایه سربلندی، عزت و اقتدار هرچه بیشتر ایران اسلامی شدند، تقدیر و تشکر می نمایم.

امیرشیر توماج

فرماندار شهرستان گمیشان

 


بازگشت


موضوع : اخبار ستاد انتخابات شهرستان ها-آرشیو
  • چاپ