» » بازدید رییس هیات بازرسی انتخابات استان از دفتر هیات بازرسی آزادشهر

بازدید رییس هیات بازرسی انتخابات استان از دفتر هیات بازرسی آزادشهر

  • Like
  • 0

بازدید رییس هیات بازرسی انتخابات استان از دفتر هیات بازرسی آزادشهر

 صبح امروز پنج شنبه 5 دی ماه، امیر محمدپور مدیرکل بازرسی استانداری و رییس هیات بازرسی استان به همراه مازندرانی رییس هیات بازرسی شهرستان آزادشهر و با همراهی سید رسول حسینی فرماندار از محل استقرار و فعالیت های هیات بازرسی آزادشهر بازدید نمودند.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ سید رسول حسینی فرماندار ضمن خوشامدگویی گفت: هیات بازرسی شهرستان آزدشهر اولین هیاتی بود که در این شهرستان آغاز به کار کرد و با رصد دقیق و کارشناسی منطبق با قانون همه فعالیت های مرتبط به انتخابات، تخلفات احتمالی کاندیدا و طرفداران و منتسبین به آنها را رصد کرده و گزارشات لازم را به نهادهای مرتبط برای اخذ تصمیم های مقتضی ارایه می کند.
در ادامه امیر محمدپور ضمن قدردانی از مجموعه فعالیت های انجام گرفته گفت: دبیر و اعضای هیات بازرسی سعی نمایند هر گونه فعالیت را بدون رتبه بندی اهمیت آن در لحظه رصد اخبار و اطلاعات برای هیات بازرسی استان ارسال نمیاند تا بتوانیم به موقع و با پالایش اخبار و اطلاعات دریافتی اقدام بعدی را انجام دهیم.
در ابتدای این بازدید سعید مازندرانی رییس هیات بازرسی شهرستان آزادشهر گزارشی از اقدامات انجام گرفته از جمله ایجاد سامانه پیامکی دریافت اخبار و اطلاعات و همچنین تبلیغ محیطی استقرار و فعالیت هیات بازرسی در سطح شهرستان را ارائه نمود.

بازدید رییس هیات بازرسی انتخابات استان از دفتر هیات بازرسی آزادشهر

 


بازگشت


موضوع : اخبار ستاد انتخابات شهرستان ها - آرشیو 98
  • چاپ