» » جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات فرمانداری آزادشهر برگزار شد
با حضور فرماندار و مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری؛

جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات فرمانداری آزادشهر برگزار شد

  • Like
  • 0

جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات فرمانداری آزادشهر برگزار شد

 فرماندار آزادشهر گفت: اعضای کمیته فناوری با درک اهمیت موضوع، همه نیازمندی های حوزه IT ستاد انتخابات با حساسیت ویژه ای بررسی و با انجام یک مانور سراسری در حوزه فناوری اطلاعات همه نیازمندی های شعب اخذ رای در روز 2 اسفندماه را برطرف نمایید.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ صبح امروز شنبه 5 بهمن ماه، سید رسول حسینی در جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات با حضور مهندس فاطمه کاویانی مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری گفت: کمیته فناوری اطلاعات به عنوان فنی ترین و تخصصی ترین کمیته برگزاری ستاد انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و باید همه امکانات و ظرفیت های شهرستان در خدمت ستاد انتخابات و این کمیته قرار گیرد.
حسینی تصریح کرد: به منظور برگزاری الکترونیکی برخی از امورات انتخابات باید ترميم خطوط ارتباطي شعب اخذ راي با جديت انجام شود.
وی افزود: بررسي و تمهيد برقراري خطوط تلفن ثابت و همراه در شعب اخذ راي در جلسات كميته فناوري با حضور روساي ادارات برق و مخابرات انجام شود.
 فرماندار با تشریح اهمیت برگزاری کلاس های آموزشی برای همه عوامل دخیل در برگزاری انتخابات گفت: برگزاري جلسات منظم در حوزه كميته آموزش ستاد انتخابات براي همه عوامل حوزه هاي اجرايي و بازرسي انتخابات الزامي است.
در ادامه فاطمه کاویانی مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری و رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان ضمن تشکر از برگزاری جلسه و با تشریح مسئولیت های اعضای کمیته فناوری گفت: همه تجهيزات و امكانات مورد نياز در روز برگزاری انتخابات در شعب اخذ رای اعم از سيستم هاي كامپيوتر، لپ تاپ و GSM مودم ها به روزآوري و چكاپ كامل شود.
در ادامه این جلسه بخشداران مرکزی و چشمه ساران و برخی از روسای ادارات عضو کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات گزارشی از روند اقدامات انجام شده و نیازمندی های موجود را بیان نمودند.

 

جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات فرمانداری آزادشهر برگزار شد


بازگشت


موضوع : اخبار ستاد انتخابات شهرستان ها - آرشیو 98
  • چاپ