» » » زمان بررسی صلاحیت داوطلبان مجلس شورای اسلامی در هیات های اجرایی پایان یافت

زمان بررسی صلاحیت داوطلبان مجلس شورای اسلامی در هیات های اجرایی پایان یافت

  • Like
  • 0

زمان بررسی صلاحیت داوطلبان مجلس شورای اسلامی در هیات های اجرایی پایان یافت

رئیس ستاد انتخابات استان اظهار کرد: مهلت قانونی بررسی صلاحیت داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در هیات های اجرایی مراکز حوزه های انتخابیه پایان یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، علی اصغر طهماسبی در گفتگو با این پایگاه اطلاع رسانی، تصریح کرد: مهلت قانونی بررسی صلاحیت نامزد ها در هیات های اجرایی که از 5 تا 14 دی ماه بود پایان یافت و از امروز داوطلبینی که صلاحیت آنها تایید نشده است، می توانند به استناد ماده 51 قانون انتخابات، ظرف مدت 4 روز شکایات خود را به هیات نظارت استان ارائه کنند.

وی افزود: هیات نظارت استان نیز از 19 دی ماه به مدت 7 روز فرصت رسیدگی به شکایات داوطلبانی که مورد تایید واقع نشده اند، را دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در خصوص تعداد داوطلبان تایید صلاحیت نشده، گفت: از بین 305 داوطلبی که برای کاندیداتوری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرده اند،صلاحیت 18 نفر در هیات های اجرایی مراکز حوزه های انتخابیه مورد تایید واقع نشده است.

وی افزود: تفکیک این 18 نفر در حوزه های انتخابیه بدین صورت است که در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا 8 داوطلب، در حوزه انتخابیه گنبد کاووس یک داوطلب، در حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر 3 داوطلب، در حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه 3 داوطلب، در حوزه انتخابیه علی آباد کتول 2 داوطلب، در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان یک داوطلب صلاحیتشان مورد تایید واقع نشده است.

رئیس ستاد انتخابات استان یادآور شد: از بین 305 نفری که برای کاندیداتوری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرده اند، 6 نفر در این فاصله اعلام انصراف کرده اند.


بازگشت


موضوع : آرشیو سال 1394 / اخبار ویژه 94
  • چاپ