» » همه عوامل اجرایی، بازرسی و نظارتی از ساعت 7 صبح آمادگی اخذ رای از مردم استان را دارند
استاندار گلستان در نخستین مصاحبه با رسانه ها در روز انتخابات؛

همه عوامل اجرایی، بازرسی و نظارتی از ساعت 7 صبح آمادگی اخذ رای از مردم استان را دارند

همه عوامل اجرایی، بازرسی و نظارتی از ساعت 7 صبح آمادگی اخذ رای از مردم استان را دارند

استاندار گلستان اظهار کرد: همه عوامل اجرایی، بازرسی و نظارتی از ساعت 6 صبح در حوزه های اخذ رای مستقر مستقر هستند و از ساعت 7 صبح آمادگی اخذ رای از مردم استان را دارند .

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس امروز 28 خرداد در نخستین مصاحبه با رسانه ها و سیمای مرکز استان در روز انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ضمن تبریک دهه کرامت تصریح کرد: تمامی شعب اخذ رای ضدعفونی شده اند و تلاش شده تمامی پروتکل های بهداشتی در شعبه ها رعایت شود.

وی افزود: از تمامی رای دهندگان تقاضا می شود ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی در شعب اخذ رای، ماسک، خودکار شخصی و سایر وسایل شخصی مورد نیاز را به همراه داشته باشند.

استاندار گلستان گفت: در برخی شعب اخذ رای قریب به 15 نفر عوامل انتظامی، اجرایی، بازرسی و نظارتی حاضر هستند و نیاز است مردم شریف استان فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا ازدحام جمعیت اتفاق نیفتد.

دکتر حق شناس یادآور شد: مردم برای کوتاه کردن فرایند رای دهی کد نامزدهای مورد نظر خود در شوراهای اسلامی شهر و روستا را به همراه داشته باشند.

لازم به ذکر است انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز 28 خرداد همزمان با سراسر کشور در گلستان برگزار می شود

گفتنی است یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در استان، واجد شرایط رای دادن هستند که از این میزان ۳۲ هزار نفر برای اولین بار رای می دهند و همچنین هزار و ۸۸۴ صندوق اخذ رای برای ریاست جمهوری در نظر گرفته شده و برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز یک هزار و ۷۷۴ صندوق در روستاها و شهرهای استان آماده شده است.


بازگشت


موضوع : اخبار ویژه / اخبار ستاد انتخابات استان
  • چاپ