» » میزان مشارکت مردم در انتخابات 1400 فراتر از انتظار بود
معاون استاندار و فرماندارویژه گنبدکاووس:

میزان مشارکت مردم در انتخابات 1400 فراتر از انتظار بود

میزان مشارکت مردم در انتخابات 1400 فراتر از انتظار بود

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در جلسه بررسی به شکایات برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی و شهر روستا اظهار کرد: انتخابات 28 خرداد ماه در راستای اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب اسلامی بسیار حساس و مهم بوده و در تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و ارمان های نظام جمهوری اسلامی تاثیر گذار بود.
وی با اشاره به برگزاری انتخابات سالم و قانونمند در شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: مردم شریف گنبدکاووس مانند دوره های گذشته با حضور حداکثری خود در انتخابات شرکت کردند و خوشبختانه با انسجام و همدلی همه عوامل اجرایی و نظارت در انتخابات خرداد 1400 در شهرستان شاهد برگزاری انتخابات سالم و قانونمند بدون کوچکترین حاشیه و مشکل بودیم.
عبدالقدیر کریمی خاطرنشان کرد: با توجه به دغدغه مردم و نگرانی هایی که در حوزه معیشتی و اقتصادی آنها وجود داشت و برخی موضوعات مانند شیوع بیماری کرونا که در مشارکت و حضور مردم در انتخابات تاثیر گذار بود، خوشبختانه مشارکت مردم فراتر از انتظار پیش بینی شده، بود.
وی با اشاره به فراهم بودن مقدمات برگزاری انتخابات از چندین ماه گذشته در شهرستان گنبدکاووس بیان کرد: از چند ماه پیش مقدمات برگزاری انتخابات در یک فضای دوستانه و صمیمانه بین تمامی عوامل اجرایی و نظارت فراهم شد و در طول این مدت با همه فراز و نشیب ها، انتخابات با کوچکترین مشکل و حاشیه برگزار شد.
فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: امروز با حضور همه عوامل اجرایی و نظارت به شکایات  واصله در حوزه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا رسیدگی شد


بازگشت


موضوع : اخبار ستاد انتخابات شهرستان ها
  • چاپ